Umění harmonizace

1. nadstavbový kurz pro absolventy startovacího a všech tématických kurzů

ENERGIE jako ZDROJ. Zažij okamžiky HARMONIZACE, které tě navrátí k tvé přirozenosti bytí. POCHOP sílu, která je tvým motorem.

harmonizace

- Hledáte osvobození od KONZUMNÍHO způsobu života?

- Hledáte osvobození od tlaku MANIPULACÍ?

- Hledáte návody na ZHARMONIZOVÁNÍ sebe sama?

- Hledáte návody na REGENERACI své tělesné schránky?

- Hledáte způsoby, jak být ve stálém napojení s UNIVERSEM?

- Hledáte způsoby, které vám umocní VLASTNÍ PROŽITEK v hladinách ALFA a THÉTA?

Kurz Umění Harmonizace je prvním kurzem patřícím do série Nadstavbových kurzů. Jedná se o dvoudenní kurz pro pokročilé, kteří na své duchovní úrovni vědomí již pracují a při práci s energiemi nejsou nováčky. K zařazení do kurzu je nutné, aby účastník absolvoval úspěšně Startovací a všechny tematické kurzy Brány zdraví. Každý absolvent se naučí technice ověření čistého zdroje napojení a samotnou techniku harmonizace si osobně odzkouší a odveze domů. Počet účastníků je limitován / max.6 osob

Kurz je čistě praktický a účastníci se zde učí bezpečným napojovacím technikám. Právě bezpečnost je zde na prvním místě. Způsoby ověření čistého zdroje, ze kterého přijímá náš  energetický systém, nauka o čakrách, způsoby ochran pro udržení čistých zdrojů a samotné zharmonizování sebe. To vše a ještě mnohem více je obsahem tohoto poutavého a tajemného kurzu. Celý kurz je laděn meditační náladou. Pracujeme v hladinách ALFA a THÉTA. Jedná se o bezpečnou intenzivní práci s energiemi. Kurz probíhá vždy s dohledem kvalifikovaného průvodce. 

Kurz probíhá:

V den zahájení od 9:00 do 16:30 hodin následujícího dne

Cena:     

3111 Kč / osoba

Cena obsahuje:

Kurzovné, manuál, lehké vitaminové občerstvení, káva a čaj po celou dobu trvání kurzu. Strava a nocleh ve vlastní režii.

NUTNO VYPLNIT ONLINE PŘIHLÁŠKU NÍŽE!!!

Storno podmínky:

Jsou součástí odstavce 9.1 Zvláštní ustanovení pro vybrané služby – kurzy, Všeobecných obchodních podmínek Jany Vejsadové pro prodej služeb a produktů na internetových stránkách www.branazdravi.cz a www.skolazdravehozivota.cz

Nejbližší termíny a místa konání:

- termín v jednání / sobota, neděle HAVLÍČKŮV BROD, Studio Brány Zdraví, Žižkova 280, 3. patro 

OBJEDNAT KURZ ZA 3111 KČ
Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, účastnice Startovacího kurzu

Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, účastník Startovacího kurzu

...