Členská sekce

Výhody členství "Brány Zdraví"

Členem Brány zdraví se stává každý, kdo absolvuje Startovací základní kurz: „Probuzení“. Z členství vyplývá spousta výhod a jeho rozsah je možné nárokovat individuálně na základě vlastní účasti na jednotlivých kurzech. Členství v projektu BRÁNA ZDRAVÍ zaniká samovolně při neúčasti klienta na kurzech, konzultacích a sezeních delší než 24 měsíců zpětně.


• opakovaná účast na Startovacím kurzu: „Probuzení“ se slevou 1000 Kč z plné ceny, nárok může uplatnit člen, který se stal absolventem jakéhokoliv kurzu v období kratším, než 12 měsíců zpětně.

• možnost uplatnění nároku zvýhodněné ceny hodinové sazby sezení. Možnost využití členského sazebníku Brány zdraví zaniká při neúčasti klienta na kurzech, delší než 12 měsíců zpětně.

• možnost uplatnění nároku nahrávky Vizualizace „Bílé Skály“, nárokovat může člen písemně do 30 kalendářních dnů od zaslání osobních přihlašovacích údajů.

• možnost uplatnění nároku nahrávek pro absolventy Základních tematických kurzů za poplatek 299 Kč, nárokovat může člen písemně do 30 kalendářních dnů od konání konkrétního kurzu.

• možnost uplatnění nároku nahrávek „Nácviku harmonizačních technik“ pro absolventy Nadstavbových kurzů za poplatek 299 Kč, nárokovat může člen do 30 kalendářních dnů od konání konkrétního kurzu.

• možnost zakoupení unikátních nahrávek Afirmací za členskou cenu 299 Kč

  Aktualizováno 1. 9. 2021           Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu            Platnost do odvolání

Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, účastnice Startovacího kurzu

Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, účastník Startovacího kurzu

...