MOC AFIRMACÍ

Patříte k lidem, kteří se sami sebe ptají, co se svým životem dál? Máte pocit, že stojíte na rozcestí? Co vlastně bylo příčinou této současné nespokojenosti?

Odpověď zní: Nastavení vaší mysli….

Všechny naše starosti, problémy a veškerá nespokojenost totiž pramení z našich vnitřních představ, z našich starých záznamů a vzorců. Naše myšlenky utváří obrazy a naše obrazy se naplňují. Sami sobě tak určujeme omezení, sami sobě snižujeme kvalitu života. Jednou z možností, jak z tohoto bludného kruhu ven jsou AFIRMACE.

AFIRMACE mají velkou moc a téměř každý již o tom slyšel. AFIRMACE prostě fungují, protože přeprogramováním myšlenek si život zkvalitníme a omezení mizí. Jak ale docílit, aby fungovali právě nám? Známe přece spoustu těch, kteří je využívali a změna se nedostavila…. Aby AFIRMACE byly účinné, je třeba se „Rozhodnout mít se lépe“ a k poslechu si zvolit správný zvukový záznam. Druhů záznamů je v dnešní době na trhu totiž spousta.

Pokud jste „Rozhodnuti mít se lépe“ již učinili a myslíte své vyjádření naprosto vážně, jste připraveni začít AFIRMACEMI svoje buňky krmit. Jinými slovy: „Teď už stačí tak málo“. O to víc mě těší, když mohu vám nabídnout naše AFIRMACE a umožnit zázraky. Nahrávky BRÁNY ZDRAVÍ jsou nyní skutečným pokladem. Hluboko do buněk se vám dostanou dříve, než nahrávky jiné. Jejich jedinečnost spočívá v optimální vibraci hlasu autorky. ( *Hawkinsova stupnice ÚV)

AFIRMACE jsem s Boží pomocí nejen sestavila, ale rovněž namluvila. Poslechem záznamu láskyplných melodií a hlasu s přirozeně posílenými energiemi duchovní úrovně vědomí 500+ se dostaví Proměna překvapivě brzy. O tom, že slova „Kouzlo a Zázraky“ nejsou jen slova se již přesvědčili mnozí z členů BRÁNY ZDRAVÍ. Jsem velmi vděčná všem, díky kterým mohly tyto nahrávky vzniknout. Nechť pomohou k Radosti, Hojnosti a Zdraví i Vám.

Vaše Jana Vejsadová

 

* David R.Hawkins, M.D.,Ph.D.

Sir David R. Hawkins, MD, Ph.D., se narodil 3.6.1927. Stal se mezinárodně uznávaným psychiatrem, lékařem, duchovním učitelem, mystikem a členem Federace amerických vědců. Jeho pokročilý stav duchovního uvědomění známý jako „Osvícení“ je naprosto jedinečným přínosem pro lidstvo. Tuto kvalifikaci duchovního stavu získal během svého života vědce a lékaře, což mu umožnilo představit svoji duchovní cestu, která je tím vědecky přesvědčivá i k moderní společnosti.

Dr.Hawkins je autorem více než osmi knih, včetně bestselleru Moc versus Síla, Hawkinsova práce byla přeložena do více než 25 jazyků. Dr.Hawkins a nositel Nobelovi ceny Linus Pauling jsou spoluautory díla Orthomolecular Psychiatrie (Ortomolekulární psychiatrie), která je označována za revoluci v oboru psychiatrie. Dr. Hawkins přednášel u Westminsterského opatství, Oxford fórum, na univerzitě v Argentině, Notre Dame, Stanfordu a Harvardu. Rovněž byl poradcem pro katolické, protestantské, a buddhistické kláštery.

Za svého života získal spoustu ocenění za svoji práci. Dánská Koruna povýšila Hawkinse za jeho dílo do rytířského stavu. V říjnu 1996 mu korunní princ Valdemar předal Nejvyšší řád sv.Jana Jeruzalémského (založen v roce 1070 n.l.)

David R.Hawkins zemřel přirozenou smrtí 19.9.2012 

Jeho práce vědce, lékaře, autora knih a výsledky jeho celoživotního výzkumu Úrovně Vědomí je dědictvím a hlubokým přínosem pro lidstvo.

 

Afirmace - Radost 

Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, účastnice Startovacího kurzu

Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, účastník Startovacího kurzu

...