Minerva Praha „Proč duše jen šeptá“

 

 

 

 

Pro veřejnost

ZASTAV se a přijmi pozvání na hodinové povídání na téma „Duše“. Přednáška na Veletrhu zdraví a ezoteriky.

- Hledáte naladění na klid TĚLA i DUŠE?

- Hledáte odpovědi na otázky EXISTENCE DUCHA?

- Hledáte odpovědi na otázky zaměřené na SEBEPOZNÁNÍ?

- Hledáte odpovědi na otázky zaměřené na VYŠŠÍ DOBRO?

- Hledáte možnosti KOMUNIKACE s DUŠÍ?

- Hledáte možnosti růstu ÚROVNĚ DUCHOVNÍHO VĚDOMÍ?

Přednáška na Výstavě zdraví a ezoteriky Minerva v délce trvání jedné hodiny. Téma duše je téma hodně diskutované a to nejvíce ohledně její existence. Právě proto bude přednáška spíše volným povídáním o tom, jak vnímat pocity v situacích, které nám život nabízí. Jak rozlišit výkřiky ega a jak nepřeslechnout duši. „Naše duše již mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo“. Hodinový vhled poukazuje na důležitost vnímání existence duše a důležitost růstu úrovně vědomí. Právě stupeň úrovně vědomí se stává pilířem rozvoje, z níž má prospěch každý živý tvor a planeta.

A duše? Jsem přesvědčena, že jsou okamžiky, které člověk v dané chvíli nevidí jako řešitelné. I já jsem byla několikrát v takové situaci. Byla jsem na kolenou a tehdy jsem optimismus neuměla vzbudit sama. Už toho bylo prostě moc. Byla jsem tak ochromena. "Náhody neexistují", ale to vím teď. Tehdy jsem „náhodou“ získala kontakt na osobního průvodce, duchovního učitele, který mne po cestě za svobodou vedl. Jeho duchovní vedení se pro mne stalo živou individuální pomocí ze situací, které byly součástí kruhu STRACHŮ, PODCEŇOVÁNÍ, BEZMOCI a ÚZKOSTÍ. Duchovno se nedá naučit, to se musí žít. A tak jsem krůček po krůčku situace žila přesně podle návodu svého učitele. A duše? Naučila jsem se ji poslouchat a už je i vidím. Naučila jsem se s dušemi komunikovat a hlavně....je chápu. A to i přesto, že duše jen šeptá.

Přednáška probíhá:

14:00 - 14:50 hod.

Nejbližší termíny a místa konání:

- 25. 2. 2018 / neděle

MINERVA-Výstava zdraví a ezoteriky, Michnův palác (v areálu Tyršova domu), Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana http://www.minervazdravi.com/

Srdečně jste zváni J

Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, účastnice Startovacího kurzu

Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, účastník Startovacího kurzu

...