Čarodějky v ohrožení

„Děkuji za tento nový den. Děkuji za možnost probuzení v zemi míru. Děkuji za stravu, vodu, střechu nad hlavou, za zdraví své i zdraví svých blízkých.“ Přesně takto začíná bezprostředně po probuzení svůj den každý, kdo pracuje poctivě na osobním, chcete-li duchovním rozvoji. Avšak těch, kteří tvrdí, že na sobě pracují a dokonce nabízí svoje služby je více, než hub po dešti… A rozhodně ne všichni takto svůj den začínají. Protože se v tomto případě nejedná o houby typu hřib, ale spíše muchomůrka…

 

Stalo se módním trendem…

Tajemno, transformace, kvantovka, horoskopy, esoterika, magie… Také sympatizujete s těmito tématy? Já ano, ale…Jak se to vezme. Co když právě vám někdo nabídne služby, díky kterým se přes noc stanete bohatými, zdravými, ale hlavně…naučíte se techniky, které vám pomůžou. Rychle svůj život dostanete pod kontrolu. Ostatně dnes je potřeba přeci všechno mít rychle. Doba si to žádá, namítnete. Ale že rychlost je podmíněna manipulací ducha ze strany ega, to už se zpravidla nedozvíte.

O čem je osobní růst?

Co je to za otázku?

To ví přece každý. „Jde o sebevědomí, o jistoty, když mám sebevědomí, mám sílu změnit svůj život.“ Tato reakce bývá obvyklá, když na sebevědomí přijde řeč. Ale zastavte se a ptejte se sami sebe? Chcete pomáhat nebo ubližovat? Neutrál neexistuje. Je vcelku jedno, komu ublížíte, zda jste to vy nebo někdo ze zúčastněných. Vždy to bude ublížení. A jak známo duchovní zákon zní jasně. Po akci přijde reakce. Říkejme tomu lekce.

Já se chci mít jen líp…

Co to je, mít se líp? Zbavit se strachů…Souhlasím, ale co to znamená? Posílit svoje ego nebo naopak na svém egu pracovat a být soucitný. Soucitu se přes noc nenaučíš. A soucit je cesta. Je to cesta, o které se rozhodně nedá říct, že je krátká.

Duchovní cesta není krátká a už vůbec ne rychlá

Poslední dobou mne začali kontaktovat noví klienti. Jde mi mráz po zádech, když o tom píšu. A víte proč? Tito klienti mají zpravidla jeden společný jmenovatel. Ten jmenovatel je…duchovní smrt. A to nežertuji. Jsou prostě na pokraji smrti, protože se pro něco nadchli, pak nakoupili knihy, pak serfovali po internetu a to, co právě našli, začali aplikovat na sobě. Někteří byli dokonce tak rychlí, že stihli navštívit rozličné kurzy a pokud možno všech možných technik, které by dle jejich názoru mohly k něčemu být. O tom, že některé techniky jsou navzájem v rozporu, neměli zdání.

Je mi smutno…

Je mi smutno. Jsou v ohrožení a ohrožení je virem. Někdy si přeji, ať je to jen sen, ze kterého se vzbudím. Chápu více než kdokoliv jiný, že tito hledači prostě hledají pomoc. Někdo prahne po pomoci a jiný se chce orientovat v tomto tajemném oboru. Ale ruku na srdce. Co vlastně je skutečný záměr? Není to zase egoistická zvědavost mít o všem přehled a pokud možno, aby to moc nestálo? Toto totiž není hra a už vůbec by neměla být zahájena na základě rozmaru. Nikdy není pozdě, pokud jste stihli přečíst tento článek, je čas…Čas začít jinak. Duchovní cesta je životní styl. Ten se žije. A záměrem je BÝT PROSPĚŠNÝ VŠEM: sobě, druhým i planetě. Jen tehdy se trvale můžete mít dobře a uzdravit se. Opravdu to chcete?

Z mateřské školy na vysokou? To ne!

„Informace si přece dokážu načíst sama. A tak jsem četla. Čím více jsem četla, tím více jsem měla potřebu zase číst. Zajímám se o Reiky a taky o Šambalu, učím se chanelingu, komunikuji s nebeskými bytostmi a taky…Taky jsem začala meditovat, chodit na jógu a pak začali zlé sny, začala jsem se bát. Co to je?“  Ptá se mne klientka, která neudrží sklenici s vodou, protože se jí třese ruka. „Ano, co to je? Je to strach, který se díky probuzeným buňkám probudil. A tento strach není jen tak malý strach. Je to strach, který trvá na zpracování. A nedá pokoj, dokud tak neučiníme a víte proč? Protože akce vyvolala reakci. A tato reakce potřebuje další AKCI – jste tu dobře. Tohle už sama nedáte. A víte co? Tohle totiž nemuselo být, kdyby…ale to je minulost.“

Co s tím sklem, co dělí nás?

Kéž by bylo nějaké sklo, které rozdělí tyto dva světy. Ale takové sklo není. A protože to většina lidí neví, tak si s ohněm zahrává.

„Nejsem žádný začátečník.“ Přesně takhle začíná většina klientů svůj rozhovor, když za mnou přichází pro pomoc. Mají hodně načteno a vnímají to jako plus. Já už to ve své praxi tak necítím. Právě díky informacím, které nejsou vzestupně podané, se stávají tito klienti lehkou kořistí pro temnotu. A proč? Chodí jim do života zkoušky, které neumí uchopit čistě. A pohádka se stává dramatem.

Informace se stávají rostoucí hromadou odpadků

Ten, kdo myslí práci na sobě opravdu vážně, ten to bere z gruntu. Ten ví, že informace se nevyhledávají, protože pokud ano, mohou vás zavalit. Ten, kdo myslí práci na sobě opravdu vážně, nehledá, protože ví, že vše, co potřebuje má přímo před sebou. Ten totiž také ví, že komunikovat s bytostmi se sluší až poté, co umím duchovno žít, žije ho čistě, a žije jím stále. Pokud si někdo udělá z osobního růstu jen koníčka, tak si ho brzy osedlá někdo z druhé strany. A víte proč? Protože jen ten, který poctivě duchovno žije, si umí ověřit zdroje, které k němu hovoří. A právě toto ověření čistého zdroje se z návodu z knihy naučit nedá. L A dokonce se nedá ověření čistého zdroje naučit rychle ani od duchovního učitele. L Takže kdo slibuje rychlost, není správným učitelem, není to ten, kdo sám umí vařit z kuchařky Bílé magie.

A jak známo z pohádek, rychlé zisky jsou lákadlo do rybářské sítě. Avšak prospěšným se stává jen závoj z čisté nebeské mlhy. Ten i přes svoji lehkost vydrží navěky a je skutečným bohatstvím.

Bílá magie nebo ego?

Je mi smutno. Dnes je všude muchomůrek více, než hřibů. ČARODĚJKY, které vaří z kuchařky Bílé magie, jsou v ohrožení. A to jen proto, že si dávají záležet a zachovávají přesný postup při míchání čistých ingrediencí. Naopak těch druhých, které vaří elixír pro muchomůrky je víc. Jdou na to rychle a tak se nemůžete divit, že i hřiby začínají mít puntíky. Tyhle hřiby sice pochopili, že skromnost nemá co dělat s pokorou. Ale současně už nepochopili, že pokora se nedá naučit přes noc a nemá nic společného s egem.

Nehledej a najdi se

Informace nejsou jediným kořením. A nezpracované informace jsou dokonce cestou k duchovní smrti. Poznáním jsou prožitky a ty si duchovní cesta žádá. Osobní rozvoj a uzdravení je o pochopení a nadhledu. A jestli chcete, aby vaše pilíře charakteru byly opravdu pevné, a k tomu jste se ještě cítili dobře a v rovnováze, staňte se žákem a posluchačem celostního uzdravení. Takhle jsem to kdysi udělala já. Začala jsem na kolenou. Díky tomu dnes mohu pomáhat zvedat druhé, aniž bych u toho klopýtala. A věřte tomu, že svůj den začínám vždy stejně. „Děkuji za tento nový den, děkuji za možnost probuzení v zemi míru. Děkuji za stravu, za vodu, za střechu nad hlavou. Děkuji za zdraví své, zdraví dcerky Elišky, syna Jiříka a zdraví všech blízkých.“

Více na Kurzy Školy zdravého života nebo Kurzy Brány Zdraví 

Brána zdraví je můj nejlépe investovaný čas a peníze v mém dosavadním životě.

Marie, Startovací kurz 2015

 
Splnilo mé očekávání spolu s bonusy :-)

Roman, Startovací kurz 2017

...